Керівнику  Підприємства/установи/організації

КОМЕРЦІЙНА  ПРОПОЗИЦІЯ

Шановні Пані та Панове! Щиро Вам дякуємо за проявлений інтерес до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ «З ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ ВИКОНАВЦІВ ЗАХОДІВ У СФЕРІ ПРОТИМІННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ», який наша група компаній проводить в конференц-залі сучасного п’ятизіркового готелю «Radisson Blu Resort Bukovel».

                         Звертаємо Вашу увагу, що наша компанія проводить навчання суб’єктів господарювання на підставі декларації зареєстрованої в Держпраці 11.01.2022р. за № 1339.

Витрати на семінар, згідно ст.19 ЗУ «Про охорону праці», належать до валових витрат юридичної чи фізичної особи, яка відповідно до законодавства використовує найману працю. Такі витрати повинні становити не менше 0,5 відсотка від фонду оплати праці за попередній рік

В розрахункову ціну за кожного учасника семінару входить:

  • Участь у семінарі з промислової безпеки та охорони праці для виконавців заходів у сфері протимінної діяльності;
  • Проживання (три ночі та чотири дні) у одно(-дво)місному покращеному номері зі сніданком (шведська лінія);
  • Користування всією доступною інфраструктурою п’ятизіркового готелю «Radisson Blu Resort Bukovel» у вільний від семінару час.

Разом з тим звертаємо Вашу увагу, що в розрахункову ціну семінару не входить трансфер з місця роботи/проживання до місця проведення семінару. Але наша компанія готова консультувати учасників семінару в разі виникнення будь-яких питань з цього приводу.

Звертаємо Вашу увагу, що наразі доступні наступні дати для бронювання Вашої участі у семінарі:

 з 21 квітня по 24 квітня 2024р.

Шановні Пані та Панове, додатково Вас інформуємо, що в зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в країні,  розрахункова ціна за одного учасника семінару буде актуальною після виставлення Договору-рахунку п’ять банківських днів. Наша компанія не зможе Вам гарантувати збереження індивідуально розрахованої ціни для кожного учасника семінару вказаної в Договорі-рахунку, якщо Ви сплатили її після спливу п’яти банківських днів.

Увага! Ціна за одного учасника семінару (з проживанням) вважається роздрібною ціною (при кількості учасників в семінарі від 1 до 3-х). При участі у семінарі 4-х слухачів і більше, ціна вважається гуртовою та прораховується окремо в кожному конкретному випадку, в залежності від потреб організації, яка надсилає слухачів.

Ціна з одного учасника семінару з проживанням (три ночі та чотири дні) у одно(-дво)місному покращеному номері зі сніданком (шведська лінія) в п’ятизірковому готелі «Radisson Blu Resort Bukovel», – 49 900 грн.

 

Вик.:050 333 80 38 Сергій