Про компанію

Наше бачення бізнесу – правильний менеджмент, для нас це максимально зручне для замовника, максимально швидке, комплексне виконання всіх поставлених завдань.

Майже всі замовлення для бізнесу ми виконуємо в Києві та області (хоч працюємо по Україні) і для нас особливо важливий як час нашого клієнта так і наш.

Ми стараємось зняти всі «головні болі» кожного клієнта і робимо це, без перебільшень, найкраще в Києві.

Ми працюємо в такому темпі і маємо можливості пропонувати чесні ціни, з нами клієнт зберігає свій час для реалізації інших завдань, зберігає нерви, зникає необхідність пошуку кількох різних виконавців, комунікації з ними та контролю.

Наші монтажники отримують достойні гроші за добре зроблену роботу від виробітку і премії за кожного задоволеного клієнта. Наші експерти допомагають виконувати вимоги з пожежної безпеки в комплексі.

В роботі, як правило, ви побачите, що монтажники та експерти працюють швидко та акуратно, вони забезпечені усім необхідним обладнанням, вони збережуть ваш ремонт, уникнуть багатьох можливих проблем (пошкодження електричних кабелів, залишення слідів на стелі, попередять витрати при візиті пожежного інспектора).

Наше прагнення – постійне навчання і ми вивчаємо щось завжди: нові системи оповіщення, пожежогасіння, сигналізації відеонагляду, контролю доступу, для нас навчання та вміння це синоніми росту заробітку та зростання компанії.

Наш колектив – це чесні і добрі українці (зі сходу та заходу), чесність і доброта для нас пріоритет, далі йде професіоналізм, який набувається в роботі.

Ми будуємо роботу на основі правильної комунікації та комфортних взаємовідносин, на практиці кожен працівник знає що на роботу він приходить заробляти гроші з гарним настроєм і ми створюємо ці можливості.

Ми зростаємо і впроваджуємо сучасні технології у всіх процесах, разом із тим залишаємо людську складову у взаємодії із клієнтом.

Будівництво і ремонт для нас – спосіб робити те, що ми любимо і радіти від бачення результатів роботи.

Ми цінуємо генеральних підрядників, спрощуємо їм життя, ми прагнемо якнайбільше прийняти участь у розбудові безпекової складової міста. Для нас, нашими силами виконаний об’єкт, викликає відчуття професійної реалізації.

З нами Київ стає ще більш безпечним).

років на ринку

завершених об'єктів

%

клієнтів продовжують роботу

Залишились питання

Якщо у вас залишились питання, будь ласка, напишіть нам.

Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення.

Консультації та розрахунок – безкоштовно.

15 + 4 =