Блискавкозахист

Системи блискавкозахисту дуже ефективні і можуть захищати від природного удару блискавок
не тільки основне приміщення, але і прилеглі будівлі в радіусі до 120 м.

  • використовується для порятунку обладнання;
  • заземлення блискавкозахисту також виконує функцію заземлення електроустановки;
  • приймає потенційно небезпечний заряд і безпечно відводить його від захищеного об’єкта в землю.

Активний блискавкозахист – це комплексна інженерно-технічна система, головним призначенням якої є запобігання природного удару блискавки шляхом перенаправлення її струму в грунт.

Активна блискавкозахист складається практично з тих же елементів, що і пасивна, проте завдяки незначним відмінностям в конструкції радіус її дії досягає 120 метрів, що дозволяє захистити від удару не тільки об’єкт, безпосередньо на якому знаходиться пристрій, а й довколишні споруди.

 

В основі системи активного блискавкозахисту знаходиться активний блискавкоприймач, іонізуючий повітря під час грози.

Насичення поля зарядженими частинками формує відповідні електричні розряди, які іувелічівают зону захисту.

Активна блискавкозахист не потребує зовнішнього джерела живлення і повністю нешкідлива.

Крім того, пристрої компактні, не впливають на зовнішній вигляд будівлі, мають невелику матеріаломісткістю.

Відсутність блискавкозахисту

Одне з найбільш поширеним помилок щодо блискавкозахисту – це те, що її установкою можна знехтувати, особливо в тих випадках, якщо поруч знаходяться вищі будови. На жаль, ця теорія не відповідає дійсності. Відмовившись від витрат на установку системи блискавкозахисту, в майбутньому ви ризикуєте понести набагато серйозніші матеріальні втрати через руйнування, які здатна нанести блискавка. Всупереч розхожій висловом, блискавка може бити в один і той же місце двічі і більше: так, в блискавковідвід на Емпайр-стейт-білдінг блискавка потрапляє в середньому більше 20 разів за рік.

Ми знаємо все про небезпечну стихії, виконаємо розрахунок блискавкозахисту, підберемо комплекс спеціальних пристосувань з урахуванням виду покрівельного покриття і типу даху. Швидко виконаємо установку блискавкозахисту на будівлі і споруди з дотриманням всіх технічних регламентів.

Зверніться до нас будь-яким зручним для вас чином, і наші фахівці нададуть вам повний комплекс послуг з проектування, розрахунку та подальшій установці активного блискавкозахисту на об’єкт будь-якої складності і розмірів.

Що таке заземлення і для чого це потрібно 

 Якщо говорити простими словами, то заземлення – ця наша захист від електричного струму, від поразки їм через електроприлади. Якщо ізоляція проводу будь-якого електроустаткування була пошкоджена, то корпус цього приладу (якщо він виконаний з струмопровідного матеріалу) стає потенційно небезпечним, так як доторкнувшись до нього можна отримати удар струмом. Як приклад можна привести саму банальну річ, яка є в будинку кожного – холодильник. Уявляєте, яким неприємним сюрпризом може стати удар струмом при спробі відкрити його? Щоб такого не сталося, електроприлад повинен мати контакт з землею. Безумовно, цей приклад – найбільш простий, але він приведений лише для того, щоб була зрозуміла суть заземлення. Тепер розглянемо це питання більш детально з технічного боку.

Заземлення та заземлюючі пристрої

Процес заземлення – це з’єднання спеціального пристрою (заземлюючих пристроїв або ЗУ) з будь-якою точкою електроустановки або електричної мережі. Уявімо електроприлад і електрод. Один кінець з’єднаний з приладом, інший йде в землю. Цей процес і називається заземленням.

Заземлення буває 2-х видів:

  • природне;
  • штучне.

Природно заземленими вважаються конструкції, які постійно перебувають в землі (труби, стовпи). Оскільки електричний опір таких конструкцій нічим не регулюється, і до нього не пред’являється особливих вимог, ці конструкції не можуть виступати заземлювальним пристроєм для електроустановок.

Штучне заземлення – це цілеспрямоване поєднання заземлювального пристрою з будь-якою точкою електроустановки або електрообладнання.

Основним показником якості заземлення є опір заземлення. Чим нижче значення напруги на заземлювальному пристрої по відношенню до напруги, стікає в землю, тим краще.

Чому саме Електро-Технічний Центр?

Співпрацюючи з нами, ви можете отримати відразу кілька переваг:

  • виїзд фахівця на об’єкт для проведення презентації обладнання;
  • створення робочого проекту для котеджу;
  • надання матеріалів з Європи, які здатні прослужити тривалий період часу.

Електро-Технічний Центр проводить монтаж контуру заземлення по ПУЕ та безліч інших робіт.

Також у нас є ліцензія на роботу і вся необхідна документація.

Залишились питання

Якщо у вас залишились питання, будь ласка, напишіть нам.

Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення.

Консультації та розрахунок – безкоштовно.

3 + 11 =